این یک سرتیتر است

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
خدمات ما

مشاوره و آموزش

دوره های شتابدهی

ارتباط با سرمایه گذاران

با حضور در مرکز نوآوری اکسیژن می‌توانید از دوره‌های متنوع آموزشی و مشاوره در حوزه‌های فنی و کسب و کار استفاده کنید

شتابدهنده اکسیژن بستری مناسب برای حمایت از ایده‌های نوآورانه را فراهم کرده‌است.با عضویت در اکسیژن از حمایت های آن بهره‌مند شوید.

ما می‌توانیم شما را به شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران حوزه فناوری متصل کنیم و در این راه تا رسیدن به نتیجه مطلوب با شما همراه باشیم.

آخرین نوشته ها
آخرین نوسته ها
shahraraz_dp

صعود قیمت مسکن، فرود طبقه متوسط

قیمت هایی که در دو هفته ابتدایی اردیبهشت سال 1398 دوباره اوج گرفت، نظام کنترلی معیوب در وزارت مسکن و شهرسازی به علاوه ناتوانی دولت در ارایه جایگزین مسکن مهر و عدم تولید و عرضه متناسب مسکن، تنها به حذف قیمت از سایت ها و شبکه های مجازی رای داده است.

ادامه مطلب »
آخرین نوسته ها
shahraraz_dp

احداث مجتمع های خدماتی رفاهی و توسعه پایدار

مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی به بهره برداری رسیده در سال 1397، ۴۷ باب بود و جمع کل مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی در حال بهره برداری در طول راه‌های کشور به ۷۵۲ باب در طول 8300 کیلومتر از راه های کشور رسیده است.

ادامه مطلب »
آخرین نوسته ها
shahraraz_dp

مسکن

طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحی و قلم‌ها و برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

ادامه مطلب »

شتاب‌دهنده شهرآراز به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است. است. وجه تمایز ما با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است که ورودی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است و تمرکز بر دانشگاه علم و صنعت جریان مداومی از نیروی انسانی را به آن گسیل می‌دارد. مجموعه زیرساخت‌های فنی دانشگاه علم و صنعت نیز می‌تواند نیازمندی‌های استارتاپ‌ها را از جنبه‌های فنی برطرف نماید.

شماره تماس

شماره تماس

شماره تماس