بلاگ

صعود قیمت مسکن، فرود طبقه متوسط

قیمت هایی که در دو هفته ابتدایی اردیبهشت سال 1398 دوباره اوج گرفت، نظام کنترلی معیوب در وزارت مسکن و شهرسازی به علاوه ناتوانی دولت در ارایه جایگزین مسکن مهر و عدم تولید و عرضه متناسب مسکن، تنها به حذف قیمت از سایت ها و شبکه های مجازی رای داده است.

احداث مجتمع های خدماتی رفاهی و توسعه پایدار

مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی به بهره برداری رسیده در سال 1397، ۴۷ باب بود و جمع کل مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی در حال بهره برداری در طول راه‌های کشور به ۷۵۲ باب در طول 8300 کیلومتر از راه های کشور رسیده است.

مسکن

طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحی و قلم‌ها و برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

دلایل اصلی شکست استارت آپ ها

تعداد استارتاپ‌هایی که در مسیر خود با شکست مواجه می‌شوند بسیار زیاد است. براساس آمار، ۵۰٪ استارتاپ‌ها در ۵ سال اول و ۷۰٪ آنها در ۱۰ سال اولِ فعالیت خود شکست خواهند خورد.

معرفی استارتاپ ناب

استارتاپ ناب (Lean Startup) جدیدترین و محبوب‌ترین رویکرد کارآفرینی است. ترکیبی است از مشتری‌سازی، آموزه‌های تولید ناب، رویکرد چابک و بهترین تجربه‌های شرکت‌های نوپا موفق. موفقیت شرکت نوپا را می‌توان با پیروی از این فرآیند مهندسی کرد، این بدین معناست که می توان آن را یاد گرفت و در نتیجه می‌توان آ‌ن‌را یاد داد.

مجتمع های شاخص شرق تهران

انبوه تجاری سازی و رونق فعالیت های اقتصادی و نیز تراکم جمعیت از مهمترین مولفه های این منطقه از شهر تهران است.

تجاری های شهر زیبای کرج

اطلاعات در حال بارگذاری می باشد. این گزارش به بررسی مجتمع های تفریحی و تجاری و روند ساخت و ساز در شهر زیبای اندیشه خواهد پرداخت این مطالعات در سال 1396 انجام گرفته است